O nás

Letničky a balkónové kvety

Špecializujeme sa na pestovanie a predaj širokej škály sadeníc letničiek a balkónových kvetov, o ktoré sa staráme v našich fóliovníkoch priamo v centre Martina.  Nakoľko letničky rastú pod špeciálnou fóliou, ktorá prepúšťa UV žiarenie, naše rastlinky sú odolné a pripravené k priamej výsadbe, či už do kvetináčov, alebo do voľnej pôdy v exteriéri, bez nutnosti ich aklimatizácie na vonkajšie prostredie.
Letničky a balkónové kvety sú pripravené k priamemu odberu v jednotlivých kvetináčoch priemeru 12 cm.  
Zákazníkom poskytujeme aj službu predpestovania nimi vybratých kvietkov do kvetináčov alebo truhlíkov u nás. Používame špeciálne zeminy s prídavkom dlhodobo pôsobiacich granulovaných hnojív. Samozrejmosťou je následný dovoz takto pripravených výsadieb k vám.
Táto služba sa osvedčuje  hlavne pri výsadbe pre firmy, penzióny, hotely a pod. Pre tieto účely máme v našej ponuke aj výrobu a dodávku špeciálnych pyramídových oceľových stojanov pre uloženie kvetináčových truhlíkov. Tie možno aplikovať v rôznych variantoch, buď na voľné spevnené plochy (dvory, námestia, vstupy pred firmy atď.), alebo na terasy vyšších podlaží domov.