Katalóg a cenník 2020

Vážení klienti,

dovoľujeme si Vás upozorniť, že jednotlivé ceny sú platné v danom čase a môžu sa v priebehu pestovani rastlín meniť.

Taktiež ceny priesad závisia od veľkosti rastlín a môžu byť zmenené, čo budeme aktualizovať v cenníku.

Zároveň si Vám dovoľujeme pripomenúť, že záujemcovia o výsadbu našich rastlín do Vami dovezených hrantíkov a kvetináčov aj v tomto roku si ich budú môcť dať u nás vysadiť podľa vlastného želania, po telefonickom dohovore na čísle 0905 620 442.

Táto služba je spoplatnená a predstavuje sumu 1,50 € / kus. (sadenie do truhlíka + zemina, výsadba, manipulácia, dizajn)

Ak si chcete vysadiť rastliny sami, ponúkame kvalitnú zeminu, ktorú predávame v 100 l vreciach á 14,– €

 

Vyberte si z našej ponuky: kvietkov, závesných košov alebo zeleninových priesad.

 

UPOZORNENIE!

Vzhľadom na vzniknutú situáciu ohľadne COVID 19, sme pre Vás pripravili dva alternatívne bezpečné spôsoby predaja letničiek a priesad zeleniny, akými si budete aj tento rok môcť u nás vo firme Floring od 1.4. 2020 (až do odvolania) naše rastliny zakúpiť a urobiť si tak radosť sebe, či Vašim najbližším.

 1. V katalógu "Katalóg a cenník 2020" (pokiaľ vznikne, tak aj "Katalóg foto 2020") si vyberiete druh a počet kvetov a pošlete objednávku na e-mail info@floring.sk, ktorá bude vybavená na druhý deň, alebo podľa vašej požiadavky do max. 3 dní. Bohužiaľ neprijímame objednávky na "odloženie" kvetov na dlhšie obdobie ako 3 dni. Kvety Vám prichystáme do papierových krabíc. Cena krabice je 1,00 €/kus. Po Vašom príchode k extreriérovému odbernému miestu (Floring, s.r.o., ul. Novákova 14, Martin) a zaplatení v hotovosti Vám kvety odovzdáme.

  Príklad objednávky cez e-mail:
  Objednávam si u vás:
  12 ks kvet číslo  52,
  2 ks kvet číslo  22,
  55 ks kvet číslo  11,
  2 ks košov  číslo  K12,
  1 ks zemina
  Odber: zajtra 12.5.2020
  Odberateľ: mob. 0900 000 000

 2. Nákup priamo vo firme Floring s.r.o. ul. Novákova 14, Martin, kde tento rok až do odvolania, nebude možný nákup Vašim priamym výberom kvetov po vstupe do fóliovníkov, ale hneď pri našom vnútornom parkovisku, kde si zaparkujete svoje auto. Pod otvoreným prístreškom - predajom v exteriéri, bude vystavená vzorka z celého predajného sortimentu s očíslovanými druhmi kvetov podľa "Katalóg a cenník 2020" (viď. www.floring.sk, alebo facebook). Po Vašom výbere druhu a počtu Vám ich uložíme do papierových krabíc (1,00 €/kus) a donesieme k odbernému miestu pod prístreškom.

 3. PROSÍME CTENÝCH KLIENTOV, ABY NA PREDAJŇU K ODBERNÉMU MIESTU PRICHÁDZALI S OCHRANNÝM RÚŠKOM, NA MIESTE BUDE DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK NA RUKY.

  ĎAKUJEME